Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy Orawka – Oferty sprzedaży i najmu domów w Małopolsce

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

650 000 zł450 m² 1 444,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:3 050 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący o pow. 450 m2 i użytk. 350 m2 położony w Orawce (kuligówka) przy drodze krajowej S7. Dom położony na działce nr ew. 2086/3 i pow. 3050 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Rynek pierwotny

Dom z tarasem Zawoja

Zawoja(Orawka + 21 km)

879 000 zł129 m² 6 813,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:760 m²

Nowa inwestycja zawoja - przysłop Cena 879,000,00 zł - stan surowy zamknięty plus z ogrodzoną działką wraz z instalacjami. Dom wraz z działką kupują Państwo bezpośrednio od.

Szczegóły ogłoszenia

Dom szeregowy, ul. Ogrodowa

Bobolice(Orawka + 12 km)

799 000 zł183,20 m² 4 361,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Wow! Cena w dół o 50 000 zł! Przedstawiam niezwykle piękną i gustownie urządzoną nieruchomość. Dom- skrajny segment znajduję się w Bobolicach, na spokojnym osiedlu blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Maków Podhalański

Maków Podhalański(Orawka + 23 km)

690 000 zł80 m² 8 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 085 m²

Nowa niższa cena! Na sprzedaż klimatyczny dom z bali położony w miejscowości Żarnówka, gmina Maków Podhalański. Budynek z 1952 roku, parterowy z użytkowym poddaszem, częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

Dom bliźniak Trzebiele

Trzebiele(Orawka + 14 km)

370 000 zł140 m² 2 642,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Przytulny domek w zabudowie bliźniaczej po kapitalnym remoncie między Białym Borem, a Miastkiem. Na nieruchomość składa się działka o powierzchni 1000 metrów kwadratowych, na której.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący, ul. Szlak Papieski

Bańska Wyżna(Orawka + 23 km)

680 000 zł150 m² 4 533 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 060 m²

Dom góralski | ok. 150 m działka ok. 2060 m | widok na góry bańska wyżna | małopolska tradycja, przestrzeń I niepowtarzalny klimat podhala Na sprzedaż tradycyjny dom góralski.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Zawoja

Zawoja(Orawka + 21 km)

550 000 zł100 m² 5 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Są miejsca, do których nie przyjeżdża się tylko na chwilę. Są takie, do których chce się wracać. Ten dom w Zawoi to właśnie taka przestrzeń u podnóża Babiej Góry, w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Stopki

Maruszyna(Orawka + 20 km)

4 500 000 zł1 640 m² 2 743,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:9 599 m²

Wyjątkowa nieruchomość z widokiem na Tatry w Maruszynie! Homfi ma zaszczyt zaprezentować niezwykłą nieruchomość, która harmonijnie łączy w sobie tradycyjny podhalański styl.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Grąbczyn

Grąbczyn(Orawka + 4 km)

300 000 zł140 m² 2 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 439 m²

Nowa niższa cena - 300.000zł Na sprzedaż dom z potencjałem w spokojnej okolicy! 1,5km od jeziora Wierzchowo. Grąbczyn, gm. Szczecinek. Marzysz o domu z dala od miejskiego zgiełku,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Obrońców Westerplatte

Szczecinek(Orawka + 18 km)

1 490 000 zł273 m² 5 457,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 993 m²

Nowa niższa cena - 1.490.000zł Na sprzedaż dom wolnostojący na spokojnym osiedlu, na 20 arowej działce. Ul. Obrońców Westerplatte. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom

Rabka-Zdrój(Orawka + 21 km)

1 600 000 zł360 m² 4 444,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:450 m²

| masz wolny kapitał? chcesz dobrze zainwestować W świetnej lokalizacji? koniecznie zapoznaj się Z tą ofertą! Biuro Nieruchomości arka z przyjemnością prezentuje Państwu na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Orawka

Orawka,małopolskie

430 000 zł137 m² 3 138,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:4 600 m²

Do sprzedania dom we wsi Orawka (20 minut od Zakopanego przez Czarny Dunajec, 10km od granicy w Chyżnem). Dom o powierzchni użytkowej 137m2, piętrowy, położony w bardzo malowniczym.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij